Väggpendyl Jonas Cederlund
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VÄGGPENDYL, empire, urtavlan signerad Cederlund Stockholm, (Jonas Cederlund, 1768-1857, hovurmakare, burskap från 1799), förgylld, höjd 92 cm, nyckel och urvev finns
Urtavlan med färgbortfall
209855
2013-10-29