Takarmatur Hans Agne Jacobsson AB Markaryd

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Hans Agne Jacobsson AB Markaryd, stomme i mässing, grönlackerad skärm, höjd 108, diameter 65 cm

Bruksslitage, list saknas

209858

2013-10-18