Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SJÖSTRAND, Carl Johan (1789-1857): Mytologisk figurscen med amoriner, signerad på baksidan Carl Johan Sjöstrand, olja på duk, 79x63 cm
Krackelyrer, ytskador
209862
2013-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här