Karmfåtölj 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMFÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft, fanérad i olika träslag, med hjultrissor, klädsel i rotting, dynor i rött skinn

Smärre fanérskador, dynor med fläckar, skadad rotting

209864

2013-10-18