Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AMPEL, 1800-talets andra hälft, 3 ljusarmar och sparljus, förgylld metall, höjd 82 cm
209865
2013-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här