Jockum Nordström färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Vart tog dom vägen", signerad Jockum 02, 81/150, färglitografi, 46x58 cm

209888

2013-10-18