Jockum Nordström färglitografi
2013-10-18
209888
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Vart tog dom vägen", signerad Jockum 02, 81/150, färglitografi, 46x58 cm