Johan Petterson färgserigrafi

Johan Petterson färgserigrafi
Johan Petterson färgserigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETTERSON, Johan (född 1957): "Landskap", signerad och daterad -94, 132/150, färgserigrafi, 38x50 cm

209894

2013-10-18