Peter Åström blandteknik

Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

ÅSTRÖM, Peter (född 1946): Utan titel, signerad och daterad Peter Åström -80, collage, akvarell och krita på papper, 56x76 cm

209920

2013-10-17