Utomhusarmatur

Utomhusarmatur
Utomhusarmatur
Utomhusarmatur
Utomhusarmatur
Utomhusarmatur
Utomhusarmatur
Utomhusarmatur
Utomhusarmatur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTOMHUSARMATUR, omkring 1900-talets mitt, Asea, emaljerad plåtskärm, längd 104 cm från vägg

Slitage

209930

2013-10-18