V Bjerke-Petersen

V Bjerke-Petersen
V Bjerke-Petersen
V Bjerke-Petersen
V Bjerke-Petersen
V Bjerke-Petersen
V Bjerke-Petersen

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

7 500 SEK

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Gård vid havet i Halland, signerad och daterad v.b.p -49, olja på duk, 24x33 cm

209933

2013-10-18