Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, empire, förgylld och bronserad, skuren dekor och pastellage, 183x83 cm

Sprickor, bakstycke saknas, löst överstycke, spegelglas med skador, delvis senare bemålning, diverse skador

209952

2013-10-18