Spegel empire
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, empire, förgylld och bronserad, skuren dekor och pastellage, 183x83 cm
Sprickor, bakstycke saknas, löst överstycke, spegelglas med skador, delvis senare bemålning, diverse skador
209952
2013-10-18