Anders Zorn etsning
2013-10-18
209983
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Brudtärnan", utförd 1905, signerad Zorn, etsning, 14,5x19,5 cm