G E Preinertz olja

G E Preinertz olja
G E Preinertz olja
G E Preinertz olja
G E Preinertz olja
G E Preinertz olja
G E Preinertz olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PREINITZ, Gustav Evert (1890-1938): Fruktstilleben med fåglar, signerad G.Ewertz, olja på duk, 130x80 cm

209987

2013-10-18