Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RATHSMAN, Siri (1895-1974): "Relief III", blandteknik på papper, signerad och daterad 1965, 50x64 cm
210006
2013-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här