Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): "Vinterbjörken", signerad och daterad Hj Grahn 1939, olja på duk, 73c60 cm
PROVENIENS: Färg och Form
210007
2013-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här