Ytterfoder Kina sekelskiftet 1900

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 800 SEK

YTTERFODER, porslin, Kina, tidigt 1900-tal, dekor i famille vertefärger, höjd 18 cm

Nagg

210017

2013-10-18