Harald Lyth litografi

Harald Lyth litografi
Harald Lyth litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LYTH, Harald (född 1937): "Cesur", signerad och numrerad 111/150, 1990, litografi, 60x45 cm

210035

2013-10-18