Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LYTH, Harald (född 1937): "Cesur", signerad och numrerad 111/150, 1990, litografi, 60x45 cm
210035
2013-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här