Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): 2 st, Landskap med plommon respektive stilleben, signerade Lena A Linderholm, färglitografier, HC 4/10 respektive 154/225, ca 39x31 respektive 52x70 cm
210037
2013-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här