Lena Linderholm färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): 2 st, Landskap med plommon respektive stilleben, signerade Lena A Linderholm, färglitografier, HC 4/10 respektive 154/225, ca 39x31 respektive 52x70 cm

210037

2013-10-18