Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Äldre dam i profil, signerad och daterad Hj Grahn 1903, olja på duk, 43x48 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Dukskada
210038
2013-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här