Gideon Börje blandteknik

Gideon Börje blandteknik
Gideon Börje blandteknik
Gideon Börje blandteknik
Gideon Börje blandteknik

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "Vid trädgårdsbordet, min hustru (Saint-Tropez, signerad och daterad G Börje -29, blandteknik på papper, 37x25 cm
UTSTÄLLNING: Smedsudden, en konstnärskrets i Stockholm och deras vänner (1915-35), Stockholms Stadsmuseum 1970

210045

2013-10-18