Olav Strömme oljemålning

Olav Strömme oljemålning
Olav Strömme oljemålning
Olav Strömme oljemålning
Olav Strömme oljemålning
Olav Strömme oljemålning
Olav Strömme oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STRÖMME, Olav (Norge, 1909-78): Komposition, signerad och daterad O. Strömme-69, olja på pannå, 60x40 cm

210061

2013-10-23