Sven Erixon litografier

Sven Erixon litografier
Sven Erixon litografier
Sven Erixon litografier
Sven Erixon litografier
Sven Erixon litografier
Sven Erixon litografier
Sven Erixon litografier
Sven Erixon litografier

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIXON, Sven x:et (1899-1970): (4) Stockholmsbilder, signerade, 113/350, färglitografier, 34x43 cm

210069

2013-10-31