Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk, fanérad med alm, beslag av mässing, fronten med fält, intarsia i form av blomsterurna, kortsidor med vaser, höjd 79, 99x49 cm
Skivan lös, fanerlagningar och skador
210080
2013-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här