Byrå gustaviansk

Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk, fanérad med alm, beslag av mässing, fronten med fält, intarsia i form av blomsterurna, kortsidor med vaser, höjd 79, 99x49 cm

Skivan lös, fanerlagningar och skador

210080

2013-10-19