Wilhelm Freddie färglitografi

Wilhelm Freddie färglitografi
Wilhelm Freddie färglitografi
Wilhelm Freddie färglitografi
Wilhelm Freddie färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FREDDIE, Wilhelm (1909-1995): ur ARS konstserie, signerad och daterad -45, färglitografi, 28x37,5 cm

210084

2013-10-19