Nils Söderberg oljemålning

Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÖDERBERG, Nils (1903-1970): Musikanter i landskap, signerad och daterad Nils Söderberg -30, olja på duk, 75x55 cm

Lagning

210110

2013-10-19