Jerry Anderson olja

Jerry Anderson olja
Jerry Anderson olja
Jerry Anderson olja
Jerry Anderson olja
Jerry Anderson olja
Jerry Anderson olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ANDERSON, Jerry (1900/2000): Landskap, signerad Jerry Anderson, olja på duk, 75x100 cm

Zustandsbeschreibung

210121

2013-10-19