Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANDERSON, Jerry (1900/2000): Landskap, signerad Jerry Anderson, olja på duk, 75x100 cm
Zustandsbeschreibung
210121
2013-10-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner