Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YOSHIDA, Hodaka (Japan 1926-95): Komposition, signerad och daterad Hodaka Yoshida 1958, träsnitt, 49x34 cm
210125
2013-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här