Hodaka Yoshida

Hodaka Yoshida
Hodaka Yoshida

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YOSHIDA, Hodaka (Japan 1926-95): Komposition, signerad och daterad Hodaka Yoshida 1958, träsnitt, 49x34 cm

210125

2013-10-19