Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HAMPSON, Mark (född 1968): "Yellowbelly rides again", signerad och daterad a tergo 1993, akryl/blandteknik, 181x231 cm
210149
2013-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här