Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
NILSSON, Axel (1889-1981): (6) bla konstnärens far, signerade, blyerts, litografi samt akvarell, 30x23-32x47 cm
PROVENIENS: Färg och Form
210150
2013-10-19