Axel Nilsson

Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): (6) bla konstnärens far, signerade, blyerts, litografi samt akvarell, 30x23-32x47 cm
PROVENIENS: Färg och Form

210150

2013-10-19