Gerda Sprinchorn skulptur i borns

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPRINCHORN, Gerda (1871-1951): Pojke på blomblad, signerad och daterad Gerda Sprinchorn 1902, patinerad brons, höjd 13,5 cm

210176

2013-10-19