Anselm Dahl oljemålning

Anselm  Dahl oljemålning
Anselm  Dahl oljemålning
Anselm  Dahl oljemålning
Anselm  Dahl oljemålning
Anselm  Dahl oljemålning
Anselm  Dahl oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAHL, Anselm ( född 1897-1964): Höstlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 59x92 cm

210191

2013-10-19