Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAINIO, Miriam (1915-1977): "Ny vår", signerad och daterad Miriam Vainio -72, olja på pannå, 45x38 cm
PROVENIENS: Färg och Form
210216
2013-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här