Paul H Ellis olja på duk

Paul H Ellis olja på duk
Paul H Ellis olja på duk
Paul H Ellis olja på duk
Paul H Ellis olja på duk
Paul H Ellis olja på duk
Paul H Ellis olja på duk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLIS, Paul H (1882-1908): "Goring-on-Thames", signerad Paul H. Ellis, olja på duk, 31x56 cm

Krakelyrer och smärre färg bortfall

210237

2013-10-19