Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELLIS, Paul H (1882-1908): "Goring-on-Thames", signerad Paul H. Ellis, olja på duk, 31x56 cm
Krakelyrer och smärre färg bortfall
210237
2013-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här