Hulda Schenson akvarell

Hulda Schenson akvarell
Hulda Schenson akvarell
Hulda Schenson akvarell
Hulda Schenson akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHENSON, Hulda (1847-1940): "Brüggee", signerad och daterad Hulda Schenson 1900, akvarell, 45x32 cm

210241

2013-10-19