Lyktkupa Glössner

Lyktkupa Glössner
Lyktkupa Glössner
Lyktkupa Glössner
Lyktkupa Glössner
Lyktkupa Glössner
Lyktkupa Glössner

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYKTKUPA, etsat glas, signerad Glössner 47 komp Nottini, Teaterns muser, höjd 34, diameter 32 cm

Nagg

210267

2013-10-19