Tyra Lundgren fågelskulptur

Tyra Lundgren fågelskulptur
Tyra Lundgren fågelskulptur
Tyra Lundgren fågelskulptur
Tyra Lundgren fågelskulptur
Tyra Lundgren fågelskulptur
Tyra Lundgren fågelskulptur
Tyra Lundgren fågelskulptur
Tyra Lundgren fågelskulptur

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979), skulptur, fågel, stengods, glaserad i brunt, beige, och grått, signerad och daterad TL 70, stensockel, höjd inklusive sockel ca 18 cm

210274

2013-10-19