Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2013-10-19
210280
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Kyrkointeriör, signerad FW Odelmark, akvarell, 52x36 cm