Hängskåp 17/1800-tal

Hängskåp 17/1800-tal
Hängskåp 17/1800-tal
Hängskåp 17/1800-tal
Hängskåp 17/1800-tal
Hängskåp 17/1800-tal
Hängskåp 17/1800-tal
Hängskåp 17/1800-tal
Hängskåp 17/1800-tal
Hängskåp 17/1800-tal
Hängskåp 17/1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÄNGSKÅP, 17/1800-tal, allmoge, daterad 1739, höjd ca 101 cm, nyckel medföljer

Slitage

210285

2013-10-20