Våg och vikter

Våg och vikter
Våg och vikter
Våg och vikter
Våg och vikter
Våg och vikter
Våg och vikter
Våg och vikter
Våg och vikter
Våg och vikter
Våg och vikter
Våg och vikter
Våg och vikter

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÅG, mässing, 1900-talets början, märkt Kaffeaktiebolaget Tellus Helsingborg-Malmö, höjd 68 cm, skrin med 9 vikter medföljer

Slitage

210324

2013-10-19