Marc Chagall utställningsplanch

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, "Le profil bleu", färglitografi, 1967, osignerad, mourlot Gallerie Maeght, 72x50 cm

210340

2013-10-20