Marc Chagall utställningsaffich

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, "Moses and the tablets of the law", färglitografi, 1962, osignerad, mourlot Museé Rath-Geneve, 73x50 cm
Litt. Sorlier sid 43

Veck

210341

2013-10-20