Gert Marcus oljemålning

Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARCUS, Gert (1914-2008): Landskap med träd, olja på duk, signerad Gert Marcus, 46x37 cm

210342

2013-10-20