Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKARMATUR, "Semi tulip", designad på 1970-talet, Fog & Morup, Danmark, trattformad skärm i bronsfärgad plåt, diameter ca 59 cm
Smärre bucklor och repor
210347
2013-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här