Takarmatur Semi tulip Fog & Morup

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, "Semi tulip", designad på 1970-talet, Fog & Morup, Danmark, trattformad skärm i bronsfärgad plåt, diameter ca 59 cm

Smärre bucklor och repor

210347

2013-10-20