Roger Svensson oljemålning

Roger Svensson oljemålning
Roger Svensson oljemålning
Roger Svensson oljemålning
Roger Svensson oljemålning
Roger Svensson oljemålning
Roger Svensson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roger (född 1964): "Bortom", monogramsignerad RS samt signerad och daterad á tergo Roger Svensson 1998, olja på duk, ca 40x60 cm

210354

2013-10-20