Pierre-Auguste Renoir etsning
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RENOIR, Pierre-Auguste (Frankrike, 1841-1919): Le Chapeau Epingle (3e planche), ca. 1894, plåtsignerad, etsning med torrnål, 11,5x8, nytryck från originalplåt, 2 état, oramad, litteratur: Delteil 8
210369
2013-10-20