Pierre-Auguste Renoir etsning

Pierre-Auguste Renoir etsning
Pierre-Auguste Renoir etsning
Pierre-Auguste Renoir etsning
Pierre-Auguste Renoir etsning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RENOIR, Pierre-Auguste (Frankrike, 1841-1919): Le Chapeau Epingle (3e planche), ca. 1894, plåtsignerad, etsning med torrnål, 11,5x8, nytryck från originalplåt, 2 état, oramad, litteratur: Delteil 8

210369

2013-10-20