Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, 1960-tal, möjligen IKEA, ek, sits och ryggstöd i svart läder

Bruksslitage

210405

2013-10-20