Spegel gustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, Stockholms hallstämpel, träskuren dekor, förgylld med polerat guld och slagmetall, 146x56 cm

Glas saknas, skador, lös del medföljer

210422

2013-10-20