Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, Stockholms hallstämpel, träskuren dekor, förgylld med polerat guld och slagmetall, 146x56 cm
Glas saknas, skador, lös del medföljer
210422
2013-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här