Flaskschatull 1800-tal
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FLASKSCHATULL, 1800-talets slut, bestående av karaffer med propp 4 st, 14 likörglas, schatull i svart målat med inläggningar i mässing, höjd 27, 25x35 cm
Schatull med sprickor och slitage
210428
2013-10-20